Třídění odpadů EKO-KOBA, s.r.o.

Hledáte výkup železného šrotu nebo druhotných surovin? Hledáte společnost pro třídění odpadů? Pak společnost EKO-KOBA, s.r.o. z Polné u Jihlavy je pro Vás tou pravou.

Zabýváme se zejména:

  • výkupem železného šrotu
  • výkupem druhotných surovin
  • likvidací odpadového materiálu včetně nebezpečného odpadu

Pro zákazníky je zde zkušený a profesionální pracovní tým školených pracovníků, kteří jsou vždy k dispozici ochotně Vám poradit a pomoci. Klientům poskytujeme rychlé a spolehlivé služby na profesionální úrovni.

Historie firmy se odvíjí již od roku 2000. Po zrušení Sběrných surovin v Polné bylo nutné vytvořit pro místní občany vhodné uložiště pro odpadový materiál, zejména starý papír, kov a další nepotřebné suroviny. Za tímto účelem byla založena 1. dubna 2000, v areálu bývalého panského dvora, jako sdružení firma KOBA.

Zpočátku měla společnost KOBA dva zaměstnance, kteří měli k dispozici pouze obytnou buňku, sloužící jako kancelář. Dále pak malý prostor, který sloužil jako sklad pro úschovu surovin a nákladní automobil AVIA pro svoz odpadu.

V roce 2005 byl změněn status firmy na EKO-KOBA, s.r.o. Došlo k postupnému rozšíření prostor firmy a byli přijati noví zaměstnanci.

V roce 2009 jsme provedli velkou rekonstrukci bývalého ,,sila“, kde jsme vybudovali potřebné kanceláře a sociální zařízení pro naše zaměstnance. Zároveň s rekonstrukcí byla zakoupena digitální váha pro nákladní a osobní auta. Nyní máme k dispozici kontejnerové nákladní automobily MAN s hydraulickou rukou.

V roce 2012 jsme vstoupili do projektu pro podporu MŠ Tyršova Polná. Práce pro děti nás velmi těší a věříme, že se naše spolupráce bude nadále rozvíjet.

Jsme profesionály ve svém oboru a neustále se vzděláváme a rozvíjíme. Využijte našich služeb a kontaktujte nás.

Pokud Vás zajímá více informací, nahlédněte do ceníku výkupu.